facebook

“10-річна дівчинка врятувала з вогню трьох маленьких діток”: рятувальники були вражені діями дитини (ВІДЕО)

Шокуючий випадок приголомшив Україну: в Сумах під час пожежі дівчинка 2012 року народження врятувала трьох дітей із вогню. Пожежники були вражені, як самовіданно, хоробро і професійно повелася вона у вкрай небезпечній ситуації.


Як інформує прес-служба ДСНС, ця кричуща історія з щасливим фіналом трапилась у м. Суми, вранці 7 квітня. У приватному житловому будинку по вул. Пантелеймона Куліша, за попередньою інформацією, на одинці залишилось четверо малолітніх дітей. Коли більшість дітей ще спали, 5-ти річний хлопчик повідомив найстаршій сестричці, що в їхньому помешканні виникла пожежа. Дівчинка Нікіта (2012 р.н) не розгубилась і спробувала самостійно загасити пожежу, але це їй не вдалось, проте, вона не здалась та почала рятувати своїх братиків і сестричку. Нікіта розповідає, що двох діточок (1 та 4 роки) з палаючого будинку вона виносила на руках, 5-ти річний братик самостійно вибіг на вулицю.

Читайте також:  Як і коли розпадеться росія – циклічність перевірена століттями

На крики дітей позбігались небайдужі сусіди, які забрали налякану малечу до свого помешкання, зігріли та викликали екстрені служби.

Вже через 5 хв після повідомлення на місце події прибули рятувальники та приступили до гасіння. В будинку горіли меблі, побутова техніка, а вогонь перекинувся на покрівлю та перекриття. Полум’я швидко поширювалось по горючих конструкціях, проте співробітникам ДСНС вдалось ліквідувати дану пожежу і не дозволити полум’ю охопити весь будинок.

Рятувальники вкотре закликають дорослих бути відповідальними, цінувати життя своїх дітей та не залишати їх без нагляду!

 

Запис “10-річна дівчинка врятувала з вогню трьох маленьких діток”: рятувальники були вражені діями дитини (ВІДЕО) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: