facebook

Чоловік посеред жвавої траси розкидав 200 тисяч доларів: водії кинулись збирати гроші (фото, відео)

Тепер родичі щедрого чоловіка просять повернути їм кошти.


У США в штаті Орегон, на автомагістралі 5, біля 192-го кілометра в Юджині, чоловік з вікна свого автомобіля викинув 200 тисяч доларів. Інші водії зупинялись та збирали гроші.

Про це пише upi.com.

38-річний Колін Девіс Маккарті викинув гроші з вікна свого автомобіля на автомагістралі. Чоловік сказав офіцерам, що у нього “все добре і він хотів благословити інших грошовими подарунками”.

Поліція попередила Маккарті, що його можуть притягнути до відповідальності за засмічення або створення небезпеки на дорозі, і він погодився припинити розкидання грошей.

Капітан OSP Кайл Кеннеді розповів, що інші водії зупинялися на жвавому шосе і швидко збирали 100-доларові купюри.

Читайте також:  “Весь пластик почав горіти та капати на людей”: жінка, якій вдалось вижити після ракетного удару по Вінниці, розповіла про пережите

“OSP закликає громадськість не шукати гроші на шосе – це дуже небезпечно і сприяє створенню аварійної ситуації”, – повідомив Кеннеді.

Кеннеді сказав, що офіцери обшукали шосе в пошуках залишків готівки, але не знайшли нічого.

Відомо, що Колін Девіс Маккарті зняв кошти зі спільного рахунку своєї родини і без згоди родичів розкинув гроші. Тепер вони просять усіх, хто знайшов кошти, повернути їм їх.

Запис Чоловік посеред жвавої траси розкидав 200 тисяч доларів: водії кинулись збирати гроші (фото, відео) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: