facebook

Експерт оцінив ймовірність деокупації Криму під час контрнаступу ЗСУ

Експерт вважає, коли ЗСУ підійдуть до Криму, то настане оперативне пауза.


Ймовірність деокупації анексованого Криму під час великого контрнаступу ЗСУ є невеликою.

Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко в інтерв’ю каналу АТР.

За його словами, армія окупантів зібрала на півострові приблизно 15 батальйонно-тактичних груп. Він зазначає, що такої кількості не вистачить для утримання Криму та заповнення усіх оборонних рубежів та окопів.

“Коли почнеться контрнаступ, наприклад на півдні, куди ця зграя їхня бігтиме в першу чергу? Якась, звісно, у бік Маріуполя та південного Донбасу, але левова частка повернеться у Крим. Це різко збільшує з 15 БТГ до приблизно 100″, – пояснив експерт.

Експерт вважає, коли ЗСУ підійдуть до Криму, то настане оперативне пауза. Тоді доведеться прораховувати нову логістику, підібрати інші типи зброї, що підійдуть для ведення бойових дій саме у Криму.”За цю оперативну паузу повинно відбутися багато що. Звісно, сама оперативна пауза переходить в етап підготовки до активізації контрнаступу. При цьому відбуваєтья процес ізоляції півострова, це по-перше. І планомірне знищення потенціалу присутності російських окупантів на півострові. Вони не зможуть повноцінно компенсувати втрати, сили та засоби, оскільки буде ізоляція. Під ізоляцією я маю на увазі знищення Кримського моста та блокування судноплавства в Чорному та Азовському морях. Така можливість у нас є”, – додав експерт.

Читайте також:  Під Бахмутом ворог щодня втрачає від 600 до 1000 військових – Маляр

Запис Експерт оцінив ймовірність деокупації Криму під час контрнаступу ЗСУ спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: