facebook

13-річна українська співачка відмовилася ділити сцену з росіянином на фестивалі Sanremo Junior.

Юна артистка вийшла на сцену і закликала підтримати Україну.


Юна співачка з України Софія Самолюк заслужила повагу українців своїм вчинком.

3 травня 13-річна виконавиця мала виступати на відомому вокальному фестивалі Sanremo Junior в Італії. Свій музичний номер юна артистка готувала довго й ретельно. Однак за кілька годин до початку конкурсу організатори оголосили, що в заході також візьмуть участь росіяни.

Юна артистка, дізнавшись, що на конкурсі виступатимуть росіяни, ухвалила непохитне рішення. Дівчинка вийшла на сцену і замість того, щоб представити свій вокальний номер, виступила з промовою.

У ній 13-річна українка наголосила, що неприпустимо, щоб на міжнародній сцені були представники країни-агресорки.

Читайте також:  Вeлuкa втрaтa для вcьoгo cвiтy. Щoйнo зyпuнuлoся сeрцe cвiтoвoї лeгeндu нa пicнях якої вuрoслu цілі покоління

“Я не можу співати сьогодні. Я дізналася, що тут також є учасники з росії – країни, яка вбила вже більше п’яти тисяч українських дітей. Я не можу співати на одній сцені з представниками держави-терористки. Я вірю, що наступного року країни-терористки тут не буде. Будь ласка, підтримайте Україну”, – сказала Софія зі сцени.

Зазначимо, що 2021 року Софія Самолюк стала переможницею фестивалю “Чорноморські ігри” в категорії “Вокалістки 11-13 років”. Тоді музичний захід відбувався у Скадовську на Херсонщині.

Запис 13-річна українська співачка відмовилася ділити сцену з росіянином на фестивалі Sanremo Junior. спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: