facebook

Зеленський звернувся до народу Японії і розповів про безпрецендентні злочини РФ: “Розтоптала все цивілізоване”

Зеленський розповів, що Росія – це єдина країна у світі, яка зробила АЕС полігоном.


Глава держави Володимир Зеленський у Японії закликав світових лідерів до дій, коли Росія здійснує безпрецендентні злочини проти усьогот людства.

Про це глава держави сказав під час звернення до народу Японії на саміті лідерів країн “Великої сімки” у неділю, 21 травня.

“Росія розтоптала все, що є цивілізоване. Вона вже понад рік проводить окупацію нашої найбільшої в Європі атомної електростанції. Росія одна така держава-терорист у світі, яка стріляла з танків по будівлі атомної станції. Ніхто інший не робив атомну станцію полігоном для зберігання зброї і снарядів. Росія прикривається атомною станцією, щоб обстрілювати наші міста з реактивної артилерії. Якщо хтось у світі ще здатен ігнорувати інші воєнні злочини Росії, такий її злочин проти людства точно мусить спонукати до дій кожного. Це кажемо ми, Україна, якій довелося пережити радіаційну Чорнобильську катастрофу 1986 року”, – сказав Зеленський.

Саміт G7 у Японії 21 травня

Читайте також:  Разом творіть історію! Американська журналістка звернулася до Олени Зеленської. Сильні слова

Запис Зеленський звернувся до народу Японії і розповів про безпрецендентні злочини РФ: “Розтоптала все цивілізоване” спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: