facebook

“Долар може приголомшити українців коливаннями, курс валют залежить від цього”: експерти сказали, чи треба встигнути в обмінники до червня

Гривня в червні лишиться стабільною, але можливі коливання курсу долара. Ймовірно, готівковий курс не опуститься нижче офіційного та не підніметься вище позначки в 38,9 грн/$.


Як інформує “Радіо-Трек”, курс американської валюти найбільше залежить від постачання Україні міжнародної фінансової допомоги від держав-партнерів. Про це розповів аналітик аналітичного центру Олексій Кущ.

“У нас похідна зараз від міжнародної фінансової допомоги. Більш-менш стабільно надходять гроші від західних партнерів, тому є все для курсової стабільності.

Плюс було продовження «зернового коридору», розблоковано транзити через Польщу та інші країни.

Також сировинний експорт відновився. Звичайно не на довоєнний рівень, але 60-70% до довоєнного рівня експорту зараз маємо”, – розповів експерт.

Читайте також:  “Влетить у копієчку”: З січня в Україні різко зростуть ціни на сигарети. Пора кидати палити

Також він додав, що відбувається скорочення відтоку капіталу від українців, які перебувають за кордоном. Ці фактори впливають на курс валюти найбільше.

Запис “Долар може приголомшити українців коливаннями, курс валют залежить від цього”: експерти сказали, чи треба встигнути в обмінники до червня спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: