facebook

“Мобілізація в Україні триває, умови призову змінили”: кого з українців тепер точно заберуть до армії?

В Україні внесли зміни до процесу підготовки і проведення призову громадян на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. У результат деякі категорії громадян отримали право на відстрочку від мобілізації.


Як інформує “today.ua”, зокрема, Уряд визначив підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу призовникам, що мають дитину (дітей) віком до 18 років і виховують її (їх) самостійно.

Також були визначені підстави для надання відстрочки від призову призовникам, які мають дитину або дружину з інвалідністю.

Право на звільнення від призову на строкову військову службу отримали й призовники:

які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років;

які виховують дитину з тяжкими захворюваннями;

які мають дружину з-поміж осіб з інвалідністю;

Читайте також:  “Я сьогодні все обдумав, я cпpaвдi бyв нe пpaвий…”, – Пopoшeнкo зaпиcaв тepмінoве звернення до українців у звязку з останніми подіями

які здійснюють догляд за особами з інвалідністю або за особами, які його потребують.

Поки триває мобілізація, повістки про уточнення даних можуть отримувати абсолютно всі чоловіки в Україні у віці від 18 до 60 років. З такою повісткою обов’язково потрібно прийти в ТЦК у вказаний час та надати документи, які підтверджують право на відстрочку, бронювання чи іншу підставу для звільнення від мобілізації (за наявності).

ТЦК має право перевіряти облікові дані й направляти осіб на проходження ВЛК, чоловіків в тому числі, тих, хто має відстрочку або бронювання

Запис “Мобілізація в Україні триває, умови призову змінили”: кого з українців тепер точно заберуть до армії? спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: