facebook

Був “придатним” став “непридатним”: житель сусідньої області придумав геніальний план, як “відкосити” від мобілізації

Хмельниччини попався на підробці документів. Він змінив дані у картці обстеження військово-лікарської комісії. Її він проходив у Кам’янець-Подільському ТЦК та СП. Вона визнала його придатним до служби. Відповідний запис було здійснено у картці. Про це повідомляє 24 канал.


Чоловік вирішив дописати до слова “придатний” дві буки. В результаті у картці вже зазначалося, що він “непридатний”. Так він хотів ухилитися від призову на військову службу під час мобілізації.

Підробку документів виявили і за справу взялися правоохоронці. Обвинувальний акт відносно чоловіка передано до суду. Підготовче засідання по справі призначено на 29 вересня. воно відбудеться у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді.

Читайте також:  Окупанти змінили тактику в районі Бахмута: стали відомі цілі ворога та кількість втрат

Якщо суд визнає чоловіка винним, то йому загрожує одне з наступних покарань:

– штраф до 17 000 гривень;

– арешт на строк до 6 місяців;

– обмеження волі на строк до 2 років.

The post Був “придатним” став “непридатним”: житель сусідньої області придумав геніальний план, як “відкосити” від мобілізації first appeared on UA-IN.

Запис Був “придатним” став “непридатним”: житель сусідньої області придумав геніальний план, як “відкосити” від мобілізації спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: