facebook

“З цими хворобами чоловіків призивати не будуть, мобілізація торкнеться кожного без цих недуг”: названо перелік недомагань

В Україні продовжено загальну мобілізацію і всі військовозобов’язані мають пройти військово-лікарську комісію, яка дає висновок про придатність чи непридатність до військової служби.


Як інформує “РадіоТрек”, список захворювань, на підставі яких призовника можуть звільнити від мобілізації навіть у період воєнного стану, зазначено у ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

Отримати повну непридатність можна з різними діагнозами, зокрема хворобами судин, хребта, очей, обміну речовин, шкіри, нервової системи тощо.

До хвороб органів травлення, з якими військовозобов’язані, можуть визнатися непридатними до військової служби, за винятком військового обліку відносять:

хвороби стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки, апендикса, кишківника та очеревини зі значними порушеннями функцій;

езофагіт, гастрит, гастродуоденіт, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба та інші);

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки зі значними порушеннями функцій;

Читайте також:  Делилась потрясающим опытом: блогерша Стужук ошарашила новым заявлением про гибель роженицы в Ровно (видео)

хвороби печінки зі значними порушеннями функцій (алкогольна хвороба печінки, токсичне ураження печінки, печінкова недостатність; хронічні гепатити, фіброз та цироз);

хвороби жовчного міхура, жовчовивідних шляхів та підшлункової залози зі значними порушеннями функцій (холецистит, холангіт, панкреатит та ін.);

хвороби апендикса;

інші хвороби кишківника та очеревини (непрохідність, паралітичний ілеус, інвагінація, дивертикулярна хвороба, синдром подразненого кишківника, запор, мегаколон, хвороби заднього проходу та прямої кишки, перитоніт, спайкова хвороба та інші) зі значними порушеннями функцій.

The post “З цими хворобами чоловіків призивати не будуть, мобілізація торкнеться кожного без цих недуг”: названо перелік недомагань first appeared on UA-IN.

Запис “З цими хворобами чоловіків призивати не будуть, мобілізація торкнеться кожного без цих недуг”: названо перелік недомагань спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: