facebook

Українцям приходять завищені платіжки за газ: у чому причина

У «Нафтогазі» у відповідь на скаргу клієнтки про те, що їй надійшла завищена платіжка за газ, назвали можливу причину помилки. Якщо вчасно не подати показання лічильника, компанія виставить рахунок, у якому використовує минулорічний місячний обсяг споживання блакитного палива. А це може бути більше газу, ніж ви витратили цього року.


Про це йдеться у роз’ясненні компанії, опублікованому на офіційній сторінці у Facebook.Так, після скарги у клієнтки в «Нафтогазі» перевірили, коли востаннє вона подавала показання лічильника. Виявилося, що вона не передала його з травня до серпня, як результат, їй порахували платіжку за усередненим споживанням.

Щоб не отримати платіжку з помилкою, необхідно самостійно вносити показання лічильника з 28 по 5 число щомісяця. Навіть якщо ви не живете в будинку і не користуєтеся газом, але не хочете його відключати, щомісяця потрібно подавати актуальні показання лічильника (навіть якщо за місяць цифра не змінилася).

Читайте також:  Жданов описав два сценарії закінчення війни: названо кращий та гірший варіанти

«Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх», – йдеться у повідомленні.

The post Українцям приходять завищені платіжки за газ: у чому причина first appeared on UA-IN.

Запис Українцям приходять завищені платіжки за газ: у чому причина спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: