facebook

Буде ще холодніше ніж уночі: синоптики зробили терміновий прогноз на тиждень

Буде ще холодніше ніж уночі: синоптики зробили терміновий прогноз на тиждень


Тепла осінь скінчилася

Укргідрометцентр попереджає, що вже по всій території України панує справжня осіння погода. Якщо коротко, то країна на цьому тижні перебуває в полі підвищеного тиску, з заморозками на грунті та підвищення температури в повітрі.

Опадів не передбачається в переважній більшості регіонів. Лише в північно-східних областях та в Криму місцями невеликий дощ. Атмосферний фронт цього тижня прогуляється всією країною та спричинить невеликі дощі майже в усіх регіонах: у четвер – в північних та північно-західних областях; в п’ятницю вночі – в Карпатському регіоні, в південній частині та східних областях.

Вітер переважатиме з північного заходу з переходом на південний схід зі швидкістю 5 – 12 метрів за секунду. Але на прикінці тижня він посилиться та його пориви сягнуть 15 – 20 метрів за секунду.

Читайте також:  “Вражаючий снігопад хлине на ці області України прямо завтра, страшний холод накриє цілий регіон”: синоптики попередили про сніг

Вночі переважатиме температура повітря +1 – +6 градусів, а вдень +7 – +14. А от в Одеській області та в Криму до +17 градусів.

Сьогодні у західних регіонах, а також Житомирській та Вінницькій областях заморозки на поверхні грунту. А в середу вони вже розповсюдяться по всі території країни, та ще й не тільки на грунт, а й в повітрі. Їх показник сягне 0 – – 5 градусів.

З четверга варто очікувати на потепління. Прогнозується підвищення температури повітря на 4 – 8 градусів.

The post Буде ще холодніше ніж уночі: синоптики зробили терміновий прогноз на тиждень first appeared on UA-IN.

Запис Буде ще холодніше ніж уночі: синоптики зробили терміновий прогноз на тиждень спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: