facebook

Батька оштрафували на 1700 грн через поведінку сина в школі: на що скаржилися семеро вчителів

Батька українського школяра оштрафували через зухвалу поведінку дитини на уроках: хлопчик зривав освітній процес. Чоловіка звинуватили у невихованні дитини і зобов’язали виплатити штраф – 1700 гривень.


Про це повідмоляє Zahid.net. Інцидент стався на Волині з учнем Любомльського ліцею №2.

Згідно з постановою місцевого райсуду, 25 вересня на батька малолітнього школяра склали адміністративний протокол через порушення правил поведінки його сином. Семеро вчителів навчального закладу засвідчили, що хлопчик грубо відповідає, намагається зірвати уроки та виражає зухвалу поведінку. З матеріалів справи стало відомо, що учень поводить себе подібним чином систематично та вже довгий період часу: з 5-го по 9-й клас.

Батько не з’явився на розгляд адмінпротоколу, однак подав до канцелярії пояснення у письмовому вигляді: у ньому чоловік звернувся до судді з проханням обмежитись усним попередженням. Все через те, що він вперше притягується до адмінвідповідальності. Обвинувачений визнав свою провину і пообіцяв провести профілактичну бесіду з сином.

Суддя Олег Павлусь визнав чоловіка винним у порушенні ч.1 ст. 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей), за що той має сплатити 1700 гривень штрафу, а також судовий збір – 536 грн. Постанова поки що не набула чинності, однак чи буде батько школяра подавати апеляцію, на даний момент невідомо.

Читайте також:  До 1 липня 2020 року директори шкіл зобов’язані звільнити вчителів-пенсіонерів

The post Батька оштрафували на 1700 грн через поведінку сина в школі: на що скаржилися семеро вчителів first appeared on UA-IN.

Запис Батька оштрафували на 1700 грн через поведінку сина в школі: на що скаржилися семеро вчителів спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: