facebook

Ніхто цього не взмозі спинити! Почалося те, про що попереджали роками! Фактично вся Росія йде під воду. Люди в паніці

Фахівці попередили про катастрофу, яка почнеться в Росії і накриє весь світ


Група вчених заявила про нестабільність льодовикового комплексу Вавилова, який розташований на Північній Землі.

Льодовики, за словами фахівців, почали швидко танути.

Крім того, різко збільшилася швидкість руху шапки льодовиків – сьогодні вона становить 25 метрів в день, хоча ще кілька десятків років тому показник обчислювався в сантиметрах.

Раніше вважалося, що крижані шапки, розташовані в північних широтах, відрізняються особливою стійкістю перед глобальною зміною клімату. Хоча через збільшення середньої температури атмосфери льодовиковий покрив в Арктиці й Антарктиці починає зменшуватися, вчені не очікували, що це в значній мірі торкнеться стабільних покривних льодовиків. Нові дані показують, що останні виявилися вразливими до потепління, і їх танення може призвести до збільшення рівня моря приблизно на третину метра.

На думку вчених, близько 500 років тому через опади стався невеликий зсув західній частині льодовикового комплексу в сторону моря. Коли нижня частина льодовика стала танути, він прискорився через зменшення сили тертя, однак при цьому він почав танути ще швидше.

У 2015 році через те, що порода під льодовиком стала надмірно слизькій, він різко збільшив швидкість руху. Також зросла і швидкість танення. Якщо за 30 років до 2015 року він встиг втратити лише 1,5 кубічних кілометра льоду, то вже на протязі 2015-2016 рр. зникло 4,5 кубометра. За два роки крижана шапка перемістилася на два кілометри.

Читайте також:  Комаровський різко розніс поради “італійського лікаря”: “Фігня на пісному маслі!”

Варто відзначити, що біля Антарктиди від шельфового Льодовик Ларсен відколовся гігантський айсберг А-68. Ра мус вчених прикрутив НЕ Стільки величезні розміри Глібов, розміром з половину Ямайки, скільки його дивна поведінка.

Так, за це літо айсберг вернувся проти годинникової стрілки на 90 градусів, то НЕ властиво таким Величезним об’єктам. Дослідники все ще намагаються з’ясувати, що стало причиною такого Швидкого повороту.

Як відомо, айсберг А-68 відколовся влітку 2017 року. Площа айсберга А-68 ставити 5,8 Тисячі кв. м, а маса – трильйон тонн. Крижана брила НЕ приваблювала до себе Ра мус й булу стійкою, бо зачепився за морське дно

Але з липня айсберг почав плавний поворот проти годинникової стрілки, а в серпні поворот прискорився. Відзначається, то за останні два тижні айсберг вернувся на 10 градусів, а за два тижні до цього – на 30 градусів.

Вчені упевнені, що А-68 Втрата контакт з дном через поступове танення або айсберг попав в сильну морська течія.

The post Ніхто цього не взмозі спинити! Почалося те, про що попереджали роками! Фактично вся Росія йде під воду. Люди в паніці first appeared on UA-IN.

Запис Ніхто цього не взмозі спинити! Почалося те, про що попереджали роками! Фактично вся Росія йде під воду. Люди в паніці спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: