facebook

Росіяни відрубали українському полоненому руку з татуюванням «Слава Україні»

Російський неонацист Олексій Мільчаков розповів, як окупанти вчинили воєнні злочини проти українських військовополонених. Один з випадків – відрізання руки полоненого, в якого було татуювання Слава Україні.


Про це пише Фокус.

Мільчаков розповів, що окупанти відрізали військовополоненому руку з татуюванням Слава Україні та замаринували в банку як сувенір.

– У 2014 році була ситуація: Новосвітлівка, взяли (у полон, – Ред.). У нього на руці було татуювання Слава Україні. Йому відрубали руку і захотіли це татуювання у баночку замаринувати, і катали його на танку, – заявив неонацист.

За словами Мільчакова, він порадив російським воєнним злочинцям вбити українського захисника або відвезти до госпіталю. Тоді військовополоненого нібито відвезли у шпиталь, а потім Україні вдалося його обміняти.

Пізніше військовий без руки дав інтерв’ю українським ЗМІ, де дав обіцянку вбивати російських окупантів хоча б з пістолета. У відповідь на цю заяву Мільчаков цинічно заявив, що потрібно було вбити українського полоненого.

Читайте також:  Вийшов трейлер до драми «Памфір»

Хто такий Олексій Мільчаков і роль бойовиків Русич у війні проти України
Олексій Мільчаков – це польовий командир диверсійно-штурмової розвідувальної групи Русич, яка воює в Україні від імені Кремля і пов’язана з найманцями ПВК Вагнера.

Бойовики Русича мають конкретні інструкції щодо “утилізації військовополонених ЗСУ”. Ключові пункти – вбивати полонених після допиту та примушувати родини загиблих платити групі за інформацію про місцеперебування тіл їхніх близьких.

Група Русич підбурює до жорстокості проти військовополонених і відкрито виступає за катування українців, зокрема, закликаючи відрізати різні частини тіла.

The post Росіяни відрубали українському полоненому руку з татуюванням «Слава Україні» first appeared on UA-IN.

Запис Росіяни відрубали українському полоненому руку з татуюванням «Слава Україні» спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: