facebook

“Страшна втрата і пекучий біль скорботи…”: на війні проти російських окупантів загинув воїн

Захищаючи Україну від російських загарбників, героїчно поліг воїн із Тернопільщини Василь Куба.


“Трагічна звістка з фронту сколихнула Великоберезовицьку громаду…

Обороняючи територіальну цілісність і незалежність України від російських окупантів загинув 31-річний воїн з села Велика Лука Куба Василь Тарасович (6 квітня 1992 р.н.).

Василь Куба був командиром відділення 1 десантно-штурмового відділення в/ч А0224. Життя військовослужбовця обірвалося 03 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

У Героя залишились 11-місячна донечка Марічка, дружина Леся, мати Марія, сестра Оксана. Про зустріч траурного кортежу з тілом воїна повідомимо згодом… Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким воїна…

Читайте також:  Державний борг України: зростання за місяць на $5 млрд - Мінфін

Разом з вами поділяємо страшну втрату та пекучий біль скорботи… Вічна памʼять і шана Герою!”,- ідеться у повідомленні пресслужби Великоберезовецької селищної ради.

The post “Страшна втрата і пекучий біль скорботи…”: на війні проти російських окупантів загинув воїн first appeared on UA-IN.

Запис “Страшна втрата і пекучий біль скорботи…”: на війні проти російських окупантів загинув воїн спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: