facebook

Кінець війни в Україні: старець Онуфрій попередив, що чекає нас, чим усе закінчиться і коли

Всі подробиці


Вже з наступного місяця, наближаючись до середини й кінця 2024 року, настане період великих змін, як передбачив старець Онуфрій, пише Апостроф.

У пророцтві старець зазначив, що настане час, коли знову засяє сонце над Україною. Це буде періодом, коли мужність та самовідданість українських військ принесуть очікувану перемогу. Землі, раніше поранені війною, затягнуть свої рани, а серця, що зазнали тривоги, знайдуть спокій — підкреслив старець Онуфрій.

Він передбачив, що люди знову об’єднаються в любові та гармонії, забувши про страхи. Мир настане в кожному місті, селі та домі. Відновлення України стане символом непохитності духу та відваги. Культура, історія та традиції оживуть, а народ України, об’єднаний бажанням до миру, стане прикладом непохитної відваги для всього світу.

У своєму пророцтві старець Онуфрій описав, як надія проростатиме серед руїн, а з вогню війни з’явиться зерно майбутнього процвітання. Він побачив міста, що знову будуватимуться, вулиці, наповнені сміхом дітей, і поля, зелені від врожаю. Повертаючись додому, воїни будуть сповнені гордості та радості від здобутої перемоги.

Читайте також:  Відмовив двигун: на Харківщині впав навчальний літак ЗСУ

В новому світі України, де країна відіграє сильну та гідну роль, міжнародне співтовариство визнає та відзначає її зусилля. Україна стане стовпом стабільності та надії, свідченням того, що віра, єдність та відвага можуть подолати найтемніші часи.

Старець Онуфрій передбачив святкування перемоги України як не лише військової, а й духовної, перемоги. Це свято об’єднає кожного українця, від півночі до півдня, від сходу до заходу, відзначаючи нову еру миру, процвітання та гармонії для всієї країни.

У цей час відновлення духу та серця України, старець Онуфрій передбачив, що нація підніметься до нових висот. Українська мудрість та доброта стануть світовим маяком, демонструючи, що любов та співчуття можуть подолати будь-які випробування.

The post Кінець війни в Україні: старець Онуфрій попередив, що чекає нас, чим усе закінчиться і коли first appeared on UA-IN.

Запис Кінець війни в Україні: старець Онуфрій попередив, що чекає нас, чим усе закінчиться і коли спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: