facebook

Навіки зупинилося серце військовослужбовця загинув Олександр Піцик з Калуша

Олександр Піцик із перших місяців повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини. Воїн мужньо боронив Україну на південному напрямку.


Олександр Піцик народився 16 березня 1982 року народився у місті Калуш Івано-Франківської області. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». Усе життя пропрацював у сфері меблевого конструювання та дизайну у Львові, Києві та Одесі, інформують “Вікна” з посиланням на Львівську міську раду.

Олександр Піцик брав активну участь в акції «Україна без Кучми», подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини. Боронив державу на південному напрямку у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Читайте також:  “Дитина конала у ліжку, а вони розважались”: коханець на очах у матері вбив її 2-річного сина, бо “заважав”

Загинув воїн 15 жовтня 2023 року.

Чин похорону відбудеться сьогодні, 29 лютого, у Львові і розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

У Олександра Піцика залишилися мама, дружина, двоє дітей та сестра.

The post Навіки зупинилося серце військовослужбовця загинув Олександр Піцик з Калуша first appeared on UA-IN.

Запис Навіки зупинилося серце військовослужбовця загинув Олександр Піцик з Калуша спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: