facebook

У Польщі 55-річний чоловік змінив стать, переховуючись від поліції: як закінчились його пригоди

Чоловік був здивований, коли його затримали.


У Польщі затримали 55-річного чоловіка, який переховувався від поліції та двічі змінював своє ім’я та навіть стать, щоб його не затримали.

Про це пише польське видання onet.pl.

Поліцейські Вроцлавського відділу поліції затримали в Гдині мешканця Вроцлава, який перебував у розшуку. 55-річний чоловік переховувався від поліції з жовтня 2023 року. Чоловік був засуджений до позбавлення волі за різні шахрайства.

Засуджений, намагаючись переховуватися від правоохоронних органів, двічі змінював своє ім’я та прізвище. 55-річний чоловік також змінив стать.

24 лютого співробітники поліції Вроцлава за підтримки служб з Гдині розшукали 55-річного чоловіка і заарештували його в одній з квартир. Чоловік був абсолютно здивований діями правоохоронців.

Читайте також:  Однорічна дитина з Прикарпаття перемогла коронавірус

“Він видавав себе за постачальника послуг або бізнесмена і пропонував послуги, які не мав наміру виконувати”, – повідомили в поліції Вроцлава.

Чоловік перебуває в одному з ізоляторів тимчасового тримання. Проти 55-річного чоловіка ведуться інші провадження. Йому можуть висунути нові звинувачення.

The post У Польщі 55-річний чоловік змінив стать, переховуючись від поліції: як закінчились його пригоди first appeared on UA-IN.

Запис У Польщі 55-річний чоловік змінив стать, переховуючись від поліції: як закінчились його пригоди спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: