facebook

У Вашингтоні чоловік з молотком намагався потрапити до Капітолія – що відомо

Співробітники капітолійської поліції застосували електрошокер проти чоловіка.


У п’ятницю, 8 березня, був заарештований чоловік, який намагався потрапити на територію Капітолія США. Поліція знайшла в його рюкзаку молоток.

Про це пише The Hill.

Play Video
Як розповіли правоохоронці США, 33-річний Крістофер Сноу, який проходив перевірку в Центрі для відвідувачів “став поводитися агресивно” після того, як поліцейський помітив молоток у його сумці під час проходження через рентгенівський апарат і “спробував провести вторинну перевірку, щоб зазирнути всередину рюкзака”.

“Кілька офіцерів негайно втрутилися, щоб зупинити підозрюваного. Почалася боротьба. Співробітники (капітолійської поліції – ред.) застосували електрошокер, щоб зупинити особу та взяти її під варту. Всередині сумки знайшли молоток”, – йдеться у офіційному повідомленні.

Читайте також:  Жорсткий карантин у Чехії: школи і ресторани закривають, зібрання не більше 6 осіб

За словами чиновників, Крістофера Сноу звинувачують у нападі на поліцейського.

У виданні зазначили, що протягом 2023 року поліція Капітолія оголосила про розслідування понад 8 тисяч погроз членам Конгресу.

“З огляду на політичні з’їзди, передвиборчі кампанії членів Конгресу та багато питань, що обговорюються на Капітолійському пагорбі, цей рік буде дуже напруженим для наших спеціальних агентів”, – констатував помічник шефа поліції Ашан Бенедикт.

The post У Вашингтоні чоловік з молотком намагався потрапити до Капітолія – що відомо first appeared on UA-IN.

Запис У Вашингтоні чоловік з молотком намагався потрапити до Капітолія – що відомо спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: