facebook

“Повістки видаватимуть у новий спосіб, ухилянти не чекали на такі радикальні зміни”: цих чоловіків зачепить мобілізація

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки завершує роботу над окремими блоками законопроєкту про мобілізацію №10449. Про це розповідає адвокат Роман Сімутін.


Як інформує “РадіоТрек”, за словами правознавця, у період проведення мобілізації (крім цільової) громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти його за вимогою уповноваженого представника ТЦК та СП або поліцейського, а також представника Державної прикордонної служби України у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон України.

Також Роман зазначає, що поліція не буде вручати повістки, але братиме участь у здійсненні заходів щодо оповіщення військовозобов’язаних та резервістів спільно з представниками ТЦК.

Читайте також:  У Німеччині назвали заяви Путіна “порожніми погрозами”, але застерегли Україну

Зокрема буде здійснювати фото і відеофіксацію процесу пред’явлення та перевірки документів.

Також у перевіряючих будуть засоби з доступом до Єдиного реєстру військовозобов’язаних.

Юрист повідомив, що визначено обов’язок громадян проходити медогляд для визначення придатності до військової служби згідно з рішенням військово-лікарської комісії чи відповідного районного (міського) ТЦК.

The post “Повістки видаватимуть у новий спосіб, ухилянти не чекали на такі радикальні зміни”: цих чоловіків зачепить мобілізація first appeared on UA-IN.

Запис “Повістки видаватимуть у новий спосіб, ухилянти не чекали на такі радикальні зміни”: цих чоловіків зачепить мобілізація спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: