facebook

Україна повернула тіла ще 100 загиблих захисників

Після ідентифікації полеглих їхні тіла передадуть родинам для гідного поховання


15 березня в рамках чергового репатріаційного заходу, тіла 100 загиблих захисників України повернені в Україну. Після ідентифікації вони будуть передані родинам для гідного поховання. Повернення відбулося за сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляють у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими у телеграм-каналі. За даними відомства, Збройні Сили України забезпечують перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних установ.Там їх передадуть представникам правоохоронних органів за та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих. Тіла захисників після ідентифікації будуть передані родинам для гідного поховання.

“Полеглих Захисників повернено завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України”, – йдеться в повідомленні.

Повернення полеглих Захисників
Раніше, 16 лютого, в Україну повернули тіла 58 загиблих оборонців. Перед тим на підконтрольну уряду України територію у п’ятницю, 26 січня, повернули тіла (останки) 77 оборонців України. Це стало можливим завдяки спільній роботі співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, МВС України, Збройних силах України, Державної служби надзвичайних ситуацій у Сумській області та інших структур сектору безпеки і оборони.

22 грудня 2023 року Україна повернула тіла ще 66 загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій України. Після встановлення осіб загиблих правоохоронними органами, тіла героїв передадуть родичам для поховання. 27 жовтня 2023 року Україні вдалося повернути тіла 50 загиблих захисників. А 15 вересня 2023 року у Координаційному штабі поінформували, що Україна повернула тіла 51 полеглого захисника.

Читайте також:  “Я сьогодні все обдумав, я cпpaвдi бyв нe пpaвий…”, – Пopoшeнкo зaпиcaв тepмінoве звернення до українців у звязку з останніми подіями

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

В цьому інтерв’ю з Головою Комітету економістів України, Андрієм Новаком, ми спробуємо розібратися, чому західні країни мають такі труднощі з використанням заморожених російських активів для придбання техніки та озброєння для України. Чому раніше на Заході боялися цього кроку і чи існує можливість спрощення цього розуміння. Ми також обговоримо можливі наслідки цієї ситуації для подальшої долі російських активів та можливість впливу такої передачі коштів на авторитет заходу.

 

The post Україна повернула тіла ще 100 загиблих захисників first appeared on UA-IN.

Запис Україна повернула тіла ще 100 загиблих захисників спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: