facebook

Стежитимуть за усіма? У поліції запевняють, що це не призведе до обмеження прав українців

В Україні пропонують запровадити єдину систему відеоспостереження, яка має поліпшити національну безпеку та публічний правопорядок у місцях проживання та перебування людей. Це викликало неаби який резонанс у суспільстві. В українців виникла хибна думка, що за ними буде постійно вестися відеоспостереження.


Проєкт занону оприлюднили на сайті №11031 від 20 лютого 2024 року “Про єдину систему відеомоніторингу стану публічної безпеки” оприлюднили на сайті Верховної ради.

В Національній поліції запевняють, що це не призведе до обмеження прав людини, повідомив заступник начальника Нацполіції Андрій Нєбитов.

“Це зовсім не обмеження прав людини, а реалізація нашого з вами права на безпеку”, – зазначив він.

Наголошується, що в Україні діє лише 37 тисяч камер відеоспостереження.

Читайте також:  Через дикі морози з підземних сховищ відібрали рекордну кількість газу

До прикладу у США – 50 мільйонів камер, у Німеччині – 5,2 мільйона, у Японії – 5 мільйонів. У Лондоні – найбільша система відеоспостереження серед європейських міст. Там встановлено понад 620 тисяч камер, 15 тисяч з яких використовують у метро.Варто зазначити, що за добу людина потрапляє в обʼєктиви 300 камер, і це допомагає забезпечувати публічну безпеку і правопорядок.

The post Стежитимуть за усіма? У поліції запевняють, що це не призведе до обмеження прав українців first appeared on UA-IN.

Запис Стежитимуть за усіма? У поліції запевняють, що це не призведе до обмеження прав українців спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: