facebook

Ляпас для Варшави: як російський посол відреагував на виклик до МЗС Польщі через ракету

Посол РФ проігнорував виклик до МЗС Польщі через російську ракету.


Міністерство закордонних справ Польщі викликало російського посла Cергія Андрєєва після того, як російська ракета залетіла в повітряний простір Польщі під час атаки на Україну. Проте проігнорував виклик.

Про це передає RMF24.

Варшава мала намір вручити ноту протесту Андрєєву, однак той сьогодні просто не прийшов до міністерства на виклик.

“Нам цікаво, чи виконує посол вказівки МЗС у Москві та чи вміє належним чином представляти інтереси Російської Федерації у Варшаві”, – заявив речник МЗС Польщі Павел Вронський.

Вронський нагадав, що Віденська конвенція чітко визначає обов’язки посла в країні перебування. Дипломатична нота буде направлена ​​іншим способом, повідомили у польському МЗС.

Андрєєв нібито відповів на виклик, запитавши, чи збирається польська сторона надати докази на підтвердження своїх звинувачень.

Читайте також:  Ще одна країна відкрила кордони та скасувала самоізоляцію для іноземців: відомо, чи потрапила до списку Україна

“Чіткої відповіді я не отримав і зазначив, що ми все ще чекаємо (в Росії) доказів від польської сторони про те, що 29 грудня минулого року російська крилата ракета нібито увійшла в повітряний простір Польщі”, – сказав росіянин, якого цитують пропагандистські ЗМІ.

Також Андрєєв нахабно заявив, що “запропонував польським колегам, якщо вони того бажають, направити відповідну ноту поштою чи кур’єром”.

The post Ляпас для Варшави: як російський посол відреагував на виклик до МЗС Польщі через ракету first appeared on UA-IN.

Запис Ляпас для Варшави: як російський посол відреагував на виклик до МЗС Польщі через ракету спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: