facebook

У столичній лікарні відмовилися витягти з дитини кліща

Травмпункт Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району Києва відмовився надати медичну допомогу дитині, яку вкусив у ногу кліщ.

Пояснили свою відмову лікарі тим, що в їхньому відділенні не займаються травмами кінцівок. Про це розповіла мама дитини юрист-кримінолог Ганна Маляр на своїй сторінці у Facebook.


“До цього вже телефонувала в швидку і мені сказали, що з таким питанням нам зобов’язані допомогти у будь-якому травмпункті, жодних обмежень. Я починаю їм гуглити різну інформацію, посилатись на різні норми. Але то був пустий звук”, — згадує жінка.

У відповідь на аргументи матері лікарі вигадали іншу відмовку — відсутність у їхньому відділенні лабораторії, у якій можна було б перевірити кліща.

Читайте також:  У Києві зник трирічний хлопчик: всі деталі і фото дитини (оновлено)

“Ми поїхали до Охматдиту. Як з’ясувалося, жодної лабораторії та обов’язкового дослідження кліща не потрібно. Це на розсуд батьків. Основне – це обстеження дитини”, — каже Маляр.

 

Сьогодні вночі я вперше натрапила на дитячих лікарів, які відмовились надати швидку медичну допомогу. Травмпункт…

Опубліковано Anna Maliar Четвер, 30 травня 2019 р.

Кліщ переносить 20 збудників інфекцій. Найчастіше — хворобу Лайма. Починається з лихоманки та головного болю. Згодом підвищується температура тіла, виникає нудота, ломота і млявість. Сироватки від хвороби немає, інфекція залишається в організмі на все життя.

Джерело.Категорії: