facebook

Не працюєш – тебе звільнять! Разумков жopcтко пригрозив Верховній Раді: урізати!

Глава політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков анонсував законопроект про відкликання народного депутата і виступив за скорочення чисельності Верховної Ради.

Про це Разумков розповів в ефірі телеканалу “112 Україна”, заявивши, що команда президента працює над проектом закону і висловивши надію, що парламентарії проголосують за нього.


Глава політсили підтримав озвучену в ефірі тезу про те, що “якщо ти не ходиш на роботу – тебе звільнять”, і робота Ради не зміниться в разі скорочення кількості нардепів, а витрати на утримання депутатського корпусу знизяться.

“Коли у нас обиралося 450 депутатів, у нас на той момент країна була набагато більшою [за чисельністю населення]. Сьогодні ми розуміємо, що багато хто виїхав, багатьох уже просто немає. І, напевно, такої кількості народних депутатів може не бути, можна і трохи менше… Турбує та кількість депутатів, яка ходить на цю роботу”, — сказав Разумков.

“Ви [громадяни України], як роботодавець, народного депутата звільнити не можете. Вам треба чекати п’ять років. Взагалі класна робота: ти береш на роботу співробітника, через два місяці розумієш, що він взагалі не такий, як тобі треба було, не виконує ті обіцянки, які тобі давав, на роботу не ходить, зарплату отримує, голосує за сусіда, а ти його звільнити не можеш. Тому ти повинен чекати п’ять років, щоб потім його вигнати, в кращому випадку”, — зазначив політик.

Окрім того, Разумков назвав число кандидатів у партію “Слуга народу”. Заявок на те, щоб приєднатися до партії вже близько 20 тисяч.

Читайте також:  Разумков возглавит политическую силу "Слуга народа"

Разумков сказав, що партія “Слуга народу” буде рости в тій же геометричній прогресії, в якій зростала команда Зеленського, починаючи з 1 січня 2019 року.

“На сьогоднішній момент на ранок заявок на те, щоб приєднатися до партії “Слуга народу”, було близько 20 тисяч”, – повідомив Разумков.

Він також відповів на питання, чи можуть нардепи парламенту поточного скликання та колишні депутати стати членами партії.

“Якщо ж ми говоримо про колишніх народних депутатів – я зараз не готовий відповісти, чи будуть вони, як члени партії… Мова про те, чи будуть вони балотуватися від партії “Слуга народу”. На сьогоднішній момент йде відбір мажоритарників – люди подають заявки, проходять досить такий серйозний конкурс, це не просто написати “я хочу бути депутатом” і на цьому все закінчується”, – сказав голова партії.

Він зазначив, що резюме кандидатів з усіма матеріалами буде проходити перевірку і СБУ, і представників HR-агентств.

“Так от, в цьому плані як чинним, так і народним депутатам, які були раніше, не рекомендую витрачати свій час, заходити на сайт, оформляти ось ці речі”, – констатував Разумков.

Джерело.Категорії: