facebook

Аваков має піти: колишня очільниця Нацполіції України стала на сторону народу

Екс-керівниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе прокоментувала жахливе вбивство 5-річного Кирила п’яними поліціянтами у Переяслав-Хмельницькому.

Хатія заявила, що через вбивство дитини і масштабне суспільне обурення на місці голови МВС Арсена Авакова подала б у відставку. Про це Деканоїдзе заявила журналістам BBC News Україна.


“Те, що сталося – для мене справжній шок. Якби я зараз керувала Нацполіцією або була міністром, я б дивилася на ситуацію з точки зору моральної відповідальності. Я б пішла”, – сказала вона.

Також колишня керівниця зазначила, що те що відбувається з поліцією сьогодні, не є реформою змін, яких прагнули від початку, Хатія назвала її “напівфабрикатом, а не реформою”.

Читайте також:  Невдала відставка Гройсмана: як фракції голосували за звільнення прем'єра

Нагадаємо, 3 червня помер маленький Кирило, у якого влучили правоохоронці у стані алкогольного сп’яніння, котрі задля розваги стріляючи по бляшанках у Переяславі-Хмельницькому.

Поліціянти своєї вини не визнають. Показання вони також давати не хочуть, навіть тест на вміст алкоголю проходити відмовилися.

Довідково: від 5 листопада 2015 – керівник національної поліції України. До того працювала радником міністра МВС Арсена Авакова.

14 листопада 2016 року керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе на брифінгу у Міністерстві внутрішніх справ України заявила про свій намір піти у відставку. 16 листопада Кабінет Міністрів України звільнив Хатію Деканоїдзе з посади керівника Національної поліції України за власним бажанням.

Джерело.