facebook

Ногами в живіт і по голові: в Києві жорстоко побили школярку. Відео

У Києві учениці школи №211 жорстоко побили ще одну школярку. Одна з них вдарила дівчинку ногою в живіт, після чого продовжила бити її на землі.

В цей час очевидці нападу знімали побиття на відео. Запис оприлюднено на сторінці дівчини на ім’я Катя, яка і була ініціатором бійки, повідомила на своїй сторінці у Facebook Юлія Бичкова (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки. 18+).


“Оболонь. Вихованки 211 школи. Булінг і насильство ближче, ніж нам здається”, – написала вона.

У коментарях до посту написала мама дівчинки, котра брала участь у побитті. За словами жінки, постраждала Ліза не отримала серйозних травм, а заяву в поліцію було подано.

Читайте також:  Надзвичайна жорстокість: батько забив у колисці 4-місячного сина

“Але продовжуючи в тому ж дусі, я маю на увазі непристойну поведінку Лізи щодо свого оточення, рано чи пізно все може закінчитися набагато страшніше, а на місці моєї доньки може виявитися інша дитина, яка спробує таким неправильним способом, але захистити свою честь і гідність!” – заявила вона, не уточнивши, чим саме постраждала так образила її доньку.

Не, у нас такого быть не может.Не, это только в какой-то неотесанной глуши такое возможно, когда заняться нечем. Не, это, наверное, приезжают из области поразвлекаться.Не, ну может в каких-то стремных районах…Оболонь. Воспитанницы 211 школы.Булинг и насилие ближе, чем нам кажется.

Опубліковано Yulia Bychkova Неділя, 9 червня 2019 р.

Джерело.