facebook

“Перейшла на матюки”: Відома телеведуча жорстко оскандалилась у прямому ефірі. А все через Вакарчука

Українська телеведуча Олеся Бацман в ефірі своєї авторської програми на телеканалі “Наш” потрапила в курйозну ситуацію і перейшла на матюки.

Зокрема, вона обговорювала з шоуменом, другом і бізнес-партнером президента Володимира Зеленського Євгеном Кошовим слова лідера партії “Голос” Святослава Вакарчука про необхідну деолігархізацію.


Бацман акцентувала увагу на тому, що відповідний закон новоспечений політик називає своїм першим кроком у разі проходження його політсили до Верховної Ради. Конфуз вийшов при спробі телеведучої вимовити слово “деолігархізація”. Після декількох спроб в ефірі прозвучало з її вуст обурене “Бл*дь!”.

“Женю, ну це зараз треба буде вирізати… Давай проїдемо це питання!” – сказала у результаті вона.

У цьому ж інтерв’ю Кошовий висловився і про закон про мову.

“Я українську мову знаю досконало, скажімо так. І вважаю, що не можна вказувати людині, якою мовою їй розмовляти на кухні там або ще де-небудь. Якщо ви вже ухвалили такий закон… Вважаю, що українською мовою повинні розмовляти люди, які займають державні посади. Це обов’язково, природно. А якщо в повсякденному житті приходить людина і тикає тебе носом, що ти неправильно говориш…”, – підкреслив Кошовий.

Джерело.Категорії: