facebook

А після повне перезавантаження: Зеленський дав НАБУ та САП три місяця

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура мають три місяці на те, аби довести свою ефективність. У іншому разі президент Володимир Зеленський подасть до Верховної Ради законопроект про їхнє “перезавантаження”.

Зеленський під час зустріч з керівниками НАБУ та САП вимагав результатів їхньої роботи, про це заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка повідомив в ефірі телеканалу “112 Україна”.


Глава держави тоді наголосив, що ці результати мають “задовільнити”запит людей на справедливість”і “притягнення до відповідальності осіб, які були причетні до корупційних злочинів”.

Рябошапка додав, що протягом останнього часу розгорілись серйозні антикорупційні скандали із “Укроборонпромом”, “Центренерго”та з’явились декілька інших кримінальних проваджень”.

Тому ми чекаємо від цих антикорупційних органів відповідних процесуальних рішень – це може бути пред’явлення підозр певним особам або передача справ вже до суду, і на це все у нас є декілька місяців, – зазначив він.

Рябошапка нагадав, що Володимир Зеленський визначив термін у 3 місяці, аби НАБУ та САП довели спроможність працювати ефективно.

Читайте також:  Без галасу та піару: Українці у захваті від вчинку Зеленського

“Якщо їм це не вдасться, тоді президент буде змушений реагувати шляхом внесення законодавчої ініціативи до парламенту, і парламент прийматиме рішення щодо можливого “перезавантаження”чи одного, чи двох антикорупційних органів. В залежності від того, хто не з них не справився із своєю задачею”, – пояснив заступник голови АП.

Джерело.