facebook

“Повстання” проти Зеленського успішно провалилося: Тишкевич розповів подробиці

“Повстання” проти Зеленського успішно провалилося: Тишкевич розповів подробиці
Спроби зняти Зеленського з посади розбили в пух і прах

На офіційному сайті глави держави з’явилася петиція за відставку Президента України Володимира Зеленського. Її зареєстрував такий собі Максим Безрук 22 травня і вона набрала на даний момент понад 9 тисяч підписів.


Дуже радикально висловився про це явище білоруський аналітик, публіцист та блогер Ігор Тишкевич, який вже довгий час проживає в Україні.

“В Інтернеті запустили петицію за відставку президента Зеленського. Ініціатори радіють, що за добу перевищилао за 8 тисяч. І розганяють тему. Хлопці, якщо вас навіть не 25, а хоча б 10%, то петиція повинна була бути давно підписана і відправлена. Чому? Та тому що за Петра Олексійовича Порошенка віддали свої голоси, згідно з даними ЦВК 4, 522 мільйони людей.” – пише Ігор.

Тишкевич стверджує, що значна частина тих, хто проголосував за Порошенка – це не ті, хто визнав у ньому генія, а ті, хто просто злякався невідомості. Він упевнений, що навіть, якщо петиція набере необхідну кількість голосів, то вона успішно відправиться в смітєвий бак і на те є декілька причин:

“1. Маючи 4,522 мільйони і не набрати 25 000 (0,55%) підписів за добу – це провальна демонстрація тези про 25% однодумців.
2. З іншого боку висять 13,541 мільйона голосів. Які теж різні і прийшли в цю групу з різних причин. Але ця цифра є. Поки так. А надалі – судять по справах, а не за особистості. Тому жорстко проходитися по тому, що зробить Зеленський можна і потрібно. Як, втім, так само жорстко проходиться по тому, що вже зробили інші гравці на політичному полі”.

Читайте також:  У Зеленського готують сюрприз евробляхерам

В коментарях українці реагують по-різному на таке звернення:
“Наскільки взагалі коректно порівнювати кількість тих, хто голосував за Порошенка з кількістю голосуючих за електронну петицію, яку публікує неизветный? Її сам Порошенко публікував, або якісь офіційні особи, або з якихось каналах це посилено поширюється з певною метою? Це просто петиція заради петиції”, “Я тільки що дізналася”, “Я погоджуся, що ця петиція нікчемна”.

Джерело.Категорії: