facebook

“Навантаження зростає”: у Міненерго зробили заяву щодо відключення електроенергії взимку

У Міненерго відреагували на повідомлення про майбутні відключення електроенергії навіть без обстрілів російських окупантів. Енергетики зробили заяву щодо поточної ситуації у країні.


Як інформує “biz.today.ua”, останні кілька тижнів в Україні помітно похолодало. У системі вперше за довгий час утворився дефіцит електроенергії – і споживачів закликали ощадливо користуватися приладами. Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко заявив, що доведеться повертатись до графіків планових відключень світла.

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук визнала той факт, що зниження температури повітря створює додаткове навантаження на енергетичну систему. Однак такий стан справ є прогнозованим та контрольованим. Найближчим часом обмеження щодо подачі комунальної послуги не планується.

“У нас є резерви, є достатньо потужностей. Якщо не буде значних обстрілів, не буде значних пошкоджень, у тому числі через погодні умови (налипання снігу чи вітру), то не плануємо запроваджувати жодних графіків”, – запевнила чиновниця.

За словами Грінчук, в аварійному ремонті було сім енергоблоків, але їхню роботу вже відновили. Вона наголосила, що у нинішній ситуації навіть за похолодання не вводитимуть графіків відключень світла, особливо для побутових споживачів.

Читайте також:  Пенсіонери можуть додатково отримати до п’яти нових LED-ламп

Якщо виникне потреба у більшому обсязі електроенергії, є два варіанти – запровадити віялові відключення або імпортувати ресурс.

Глава Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що з купівлею електрики все не так просто. Її вартість значно вища, ніж в інших європейських країнах, вона формується за іншими принципами.

The post “Навантаження зростає”: у Міненерго зробили заяву щодо відключення електроенергії взимку first appeared on UA-IN.

Запис “Навантаження зростає”: у Міненерго зробили заяву щодо відключення електроенергії взимку спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: