facebook

Побачене обурює і шокує: жінка систематично краде квіти з меморіалу загиблим воїнам, щоб перепродати букети

Шокуючий випадок зафіксували волонтери.


У Южному на Одещині невідома жінка систематично краде квіти з Еспланади Памʼяті, де встановлено банери з портретами загиблих захисників України. Не соромлячись, вона приходить і збирає свіжі букети, ймовірно, для подальшого продажу, пише Оглядач.

Такі дії зловмисниці зафіксували камери спостереження. До їх перевірки вдалися волонтери штабу “Незламні” після відповідного звернення рідних загиблих воїнів.

На кадрах видно, як жінка ходіть поміж портретів Героїв, обирає, що їй більше до вподоби, а назбиравши оберемок, швидко йде геть.

“Можливо хтось впізнав по одежі. Чи володіє будь-якою інформацію, будемо вдячні”, – звернулися волонтери до жителів Южного.

Читайте також:  На дорозі калюжа крові: під Києвом у чиновницю випустили стріли. Фото 18+

Вони також повідомили, що вже звернулися з відповідною заявою до поліції, зловмисницю наразі розшукують.

“Ми зробимо все можливе, щоб винні були притягнуті до відповідальності”, – запевнили у повідомленні.

Еспланаду Пам’яті у Южному відкрили у 2023 році до Дня Захисників та Захисниць України. Наразі вона налічує вже 45 портретів загиблих воїнів.

The post Побачене обурює і шокує: жінка систематично краде квіти з меморіалу загиблим воїнам, щоб перепродати букети first appeared on UA-IN.

Запис Побачене обурює і шокує: жінка систематично краде квіти з меморіалу загиблим воїнам, щоб перепродати букети спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: